Werk je browser bij

Zo te zien gebruik je een verouderde of niet ondersteunde browser.
Gebruik een recente versie van één van de volgende browsers voor een optimale werking van deze website

Download Chrome Download Firefox Download Edge

Word jij onze nieuwe collega ?


Bioscoop Luxor Theater Venray staat voor een gezellige avond film kijken in de bioscoop van Venray waarbij de gast geniet van optimale service die geboden wordt door ons team van enthousiaste medewerk(st)ers.  Op dit moment hebben wij de volgende vacatures:

Service Medewerk(st)er 

Wij zijn op zoek naar een enthousiaste en spontane medewerk(st)er om ons team te versterken. Dat kan zowel als studentenbaan, partime. Werktijden vinden voornamelijk plaats tijdens de avonduren door de week, woensdagmiddagen en een dag in het weekend. Zit je op school of studeer je, dan is deze functie prima te combineren. Wij houden rekening met je school en studie.

Herken jij jezelf in de volgende punten?

Flexibel
Gastgericht
Een harde en zelfstandige werker
Precies en secuur
Enthousiast
Ben je enthousiast geworden, én voldoe je aan bovenstaand functieprofiel, dan ontvangen we graag per mail je motivatiebrief, curriculum vitae en een recente pasfoto. Dit kan worden gestuurd naar bioscoopvenray@outlook.com